Hakkımızda

YABAN dostumuz,

Günlerce kendi köpeğinizin arkasında keyifle doğal Keklik, Çil avlamak varken, mecbur musunuz kaçak ve suçlu durumunda avcılık yapmaya. Veya, Ayandon fırtınası eserken yasak gün diye ördeğe gidememeye? O da, ördek avlayacak yasak olmayan yer kaldıysa...

Ya balıkçılığınıza ne demeli? Haftalarca hayalini kurduğunuz bir göl kenarı haftasonu kampında tam oltanızı atıp koltuğunuza yerleştiğinizde gelen jandarmanın veya orman görevlisinin "yasak, topla oltanı" emriyle rezil olan tatilinize. Neymiş, göl kooperatifinmiş. Ne oldu amatör balıçılığın serbestliğine?

Halbuki, dünyada o kadar çok ülkede, size en keyifli programı sunacak o kadar çok organizasyon var ki. Biz size, "sınırlarınızı aşın" diyoruz. Kısılıp kalmayın. Bunun için YABANTUR’u kurduk. Türkiye’nin büyük YABAN ailesine, yurtdışındaki çeşitli ülkelerin en tanınmış güvenilir organizatörlerinin av, balık, safari ve doğa sporları organizasyonlarının sizlere tanıtımını yapmak için. YABAN TV danışmanlığında tanışacağınız, çeşitli ülkelerdeki en iyi imkanları en doğru hizmetleri, olabilecek en uygun fiyatları sizin için araştırıyor ve bilginize sunuyoruz.

Uluslararası av dünyasında uzun yılların av turizmi, avcılık hakları ve doğa korumadaki deneyimli ismi ve avcılığımızın mücadeleci yazarı Ömer Borovalı, sizler için YABANTUR’un yönetimini üstlendi. Sizi dünyanın her kıtasından av, balık ve doğa sporları organizasyonları ile buluşturmak için YABANTUR bir e-posta veya telefon kadar size yakın.

DÜNYADA AVLANACAK VE GÖRECEK O KADAR ÇOK ÜLKE VAR Kİ…

YETER Kİ SİZ GİTMEK İSTEYİN VE KİME GİDECEĞİNİZİ BİLİN.

Sağlıkla ve keyifli avlarla kalın

YABAN TUR
info@yabantur.com