K. İskandinav-Rusya Somon Balık Avı

8 gün seyahat, 5 gün balık avcılığı 4.300 ABD$

K. İskandinav-Rusya Somon Balık Avı

KUZEY İSKANDİNAVYA – RUSYA, Berents Denizi yakınında MURMANSK Bölgesinde SOMON balık Avı

AV BÖLGESİ:
Rusya’nın, kuzey İskandinavya’da Murmansk bölgesinde Berents denizi yakınındaki Ponoi’de önemli bir Somon balık avı bölgesidir. Bu bölgenin Somon balık avının en muhteşem organizasyonlarından biridir bu kütük ev kampı. Ponoi’deki Pacha kamp organizasyonu pek çok ülkeden balıkçıların her yıl yeniden gelmek için sıraya girdikleri mükemmel bir organizasyon.

AV ZAMANI:
1 Haziran – 20 Ağustos

BALIKÇI GRUBU:
4 – 12 Balıkkçı

BALIK TÜRLERİ:
Somon

AVLANMA METODU:
Fly ile yakala bırak

PROGRAM:
1. Gün: Moskova’ya veya St.Petersburg’a varış ve geceleme,
2. Gün: Murmank’a uçuş ve av bölgesine transfer,
3 - 7. Günler: 5 gün balık avcılığı
8. Gün: Moskova’ya veya St.Petersburg’a varış ve geceleme, dönüş.

REZERVASYON ve ÖDEME ŞARTLARI:
Balık avına gidilecek günün belirlenerek tutulabilmesi için rezervasyon yapıldığında kişibaşı ücretin %50’si YABANTUR’un bildireceği banka hesabına veya kredi kartı ile peşin olarak yatırılır. Fiyatın kalanı Ücretin tamamının programın başlangıç gününden en geç 45 gün öncesinden hasaba yatırılması gereklidir.
Daha kısa süreli rezervasyonlarda fiyatın tamamının peşin yatırılması gereklidir.Ekstralar olursa av yerinde nakit olarak ödenir.
Yapılan rezervasyonların 60-15 gün öncesine kadar yapılan iptallerinde, yatırılmış olan paranın kişibaşı 100$’ı masraflar için tutulur gerisinin tamamı iade edilir. 15 günden kısa süreli iptallerde ücretin tamamı tutulur, iade olamaz.
Hava, trafik veye diğer kendi kontrolü dışındaki iptallerden organizatör sorumlu tutulamaz.

Banka havale masrafları müşteriye aittir. Bunun depozito transferi sırasında bankanıza belirtilmesi gerekir.
Yaptığı av rezervasyonu'nu iptal etmek isteyen kişi bu hakkını başkasına devredebilir.
Seyahat Kaza Sigortası yaptırılması zorunludur.
Rezervasyonlarınızda her zaman fiyat teyidi alınız.
Yarım asırlık av tecrübemizin sağladığı av organizasyon ilişkilerimizin yanı sıra, dünyanın her yerinde balık avlarını da aynı güvenilir ilişkiler ile size sunar, ister reguler ister size özel balık avları da organize ettirebiliriz.
8 gün seyahat, 5 gün balık avcılığı 4.300 ABD$
Havalimanında karşılama ve dönüşte bırakılma, Helikopterle Murmansk’dan balık avı yerine götürülüş ve av sonrası Murmansk’a dönüş, gerekli, deneyimli rehber personel ve tercüman, seçkin konaklama ve tüm yiyecekler.
Moskova’ya ve St.Petersburg’a gidiş/dönüş uçak biletleri ile Murmansk’a geliş/dönüş uçak biletleri ile bu şehirlerde konaklama ve yemekler, havayollarının aldığı fazla bagaj ücretleri, turistik turlar, ilave balık avı günleri, balıkçı olamayan refakatçi ücreti.

EKSTRALAR:
1. 100 $ /kişi, formalite ücretleri; davet mektubu, resmi harçlar, Moskova’da hava limanında karşılamalar, tercüman hizmeti.
2. Moskova/Murmansk /Moskova uçak bileti Ekonomi ort. 200 ABD$, Business ort. 380 ABD$.
3. St.Petersburg/Murmansk/St.Petersburg uçak bileti Ekonomi ort. 300 ABD$, Business ort. 500 ABD$.

Kendi olta takımlarınızı ve sivrisinek kovucularınızı getirmeniz gerekmektedir.
Kuzey’in özelliği kütük evlerde kalınıyor. Her evin önünde kendi verandası ile iki kişilik bu evler hayalinizi gerçekleştireceğiniz bir balık avı kampını oluşturuyor. Pacha kampı’nın aşçısının her akşam sunduğu nefis yemeklerle ve gün boyu yaptığınız harika Somon avcılığı ile unutamayacağınız bir balık avı sunuyoruz sizlere.